Strona główna / Aktualności

Aktualności

Nowości hotelowego SPA!

Już dziś skorzystaj z nowych zabiegów hotelowego SPA. Popraw wygląd skóry i swoje samopoczucie! Masaż maską z zielonego jabłuszka, arbuza czy body wraping to tylko niektóre z naszych propozycji. Zapraszamy serdecznie.

Wojenna Spała

Wszystkim turystom odwiedzającym Spałę i miłośnikom historii XX wieku gorąco polecamy książkę Wojenna Spała autorstwa Małgorzaty i Juliusza Szymańskich.

Carska Spała - najnowsza książka o Spale

Spała w ciągu wielu lat z małej osady zagubionej wśród lasów dawnej Puszczy Pilickiej awansowała do roli rezydencji rosyjskich carów. Jak to się stało, że władcy najpotężniejszego wówczas imperium świata na miejsce swojego wypoczynku wybrali właśnie maleńką Spałę?

Spała - carska rezydencja

Zachęcamy Państwa do zakupów najnowszej książki o Spale. Do nabycia w recepcji hotelu.

Prezydencka Spała

Serdecznie zapraszamy do zakupu najnowszej książki poświęconej historii Spały autorstwa Michała Słoniewskiego - do nabycia w recepcji hotel.

Pałac i ludzie

Spała do czasów współczesnych zachowała w niezłym stanie unikalny zespół budynków oraz założeń parkowych dawnej rezydencji carskiej, zbudowany w ściśle określonym stylu. Brakującym jej ogniwem jest spalony w 1945 roku Pałac Myśliwski, którego pozostałości w centralnym miejscu Spały po dziś dzień dziwią przyjezdnych, a drażnią i irytują mieszkańców. A przecież w tym niewielkim budynku rozegrały się naprawdę fascynujące i ważne historycznie wydarzenia.

Kolej Carska w Spale

W podróż pełną wrażeń po Spale, ale i okolicy zabierze turystów wyjątkowa kolej. Wyjątkowa, bo na kółkach.

Skarby znad Pilicy

Klub Sportowy Amber i OW Przystań pragnie zaprosić na SKARBY ZNAD PILICY I JEJDORZECZA czyli weekendowe wycieczki kajakowe w dziedzictwo przeszłości.

Znaczek okolicznościowy z okazji 500-lecia Spały

W tym roku Spała uroczyście obchodziła swoje 500-lecie. Z tej okazji oferujemy Państwu unikatowe okolicznościowe znaczki do nabycia w recepcji hotelu.

Kosz podarunkowy

Jeśli szukacie Państwo oryginalnego pomysłu na prezent dla pracowników, przyjaciół, rodziny – polecamy nasz firmowy kosz podarunkowy.

1 2