KARTA PODARUNKOWA

Jeśli szukają Państwo wyjątkowego podarunku dla bliskich osób - proponujemy zakup karty podarunkowej Hotelu Mościcki**** Resort & Conference. Kartę wykorzystać można na wszelkie usługi świadczone na terenie naszego hotelu. O wysokości kwoty widniejącej na karcie oraz ewentualnym jej przeznaczeniu decydują Państwo. Wartość Państwa prezentu nie jest w żaden sposób ograniczona.
Firmy mogą wykorzystać kartę jako wyróżnienia dla pracowników. Mogą być one nagrodą w konkursie lub po prostu miłą niespodzianką dla bliskiej osoby. Jest to też doskonały pomysł na zmotywowanie pracownika, nagrodzenie jego pracy, wyróżnienie partnera w biznesie oraz przejaw pamięci o członkach swojej rodziny i przyjaciołach.


Proponujemy dwa sposoby zakupu karty podarunkowej:

 • w recepcji hotelu Mościcki **** Resort & Conference - po wpłacie uzgodnionej kwoty (gotówka/karta) otrzymują Państwo wypełnioną kartę, gotową do wręczenia komuś bliskiemu.
 • za pomocą "formularza zamówienia” gdzie podają Państwo niezbędne dane do wystawienia karty oraz ustalają jej wartość.

  Uzgodnioną kwotę przelewają Państwo na nasz rachunek bankowy lub opłacają bezpośrednio w recepcji, po czym otrzymują Państwo kartę podarunkową na miejscu lub za pośrednictwem poczty czy kuriera*
  *opcja dodatkowo płatna według taryfy firmy kurierskiej

  Korzystanie z karty podarunkowej
 • karta podarunkowa służy do jednorazowego użytku, do wykorzystania na kwotę lub usługę, na jaką została wystawiona.
 • Służy do jednorazowego wykorzystania w hotelu Mościcki**** Resort & Conference
 • Pozostała na karcie niewykorzystana kwota nie będzie nabywcy zwracana

 

FORMULARZ ZAMÓWIENIA