OPINIE

„Jestem pod ogromnie pozytywnym wrażeniem całej obsługi Mościckiego, rzadko się zdarza żeby wszyscy podchodzili do każdego dnia z uśmiechem a tam właśnie tak jest. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będę mogła pojawić się w tym sympatycznym miejscu”


„W Spale mogłabym wypoczywać w każdy weekend, jest tam dziwnie zaskakujący przyjemny klimat, poza tym obsługa (recepcja, kelnerzy…) bardzo miła i przyjazna”


 „Szczerze mówiąc, początkowo miałam obawy czy wszystko będzie tak jakbym tego chciała, ale z taką ekipą to pewne !!! Nie miałam żadnych problemów, wszyscy przesympatyczni i bardzo uczynni”


„Z hotelu postanowiliśmy wyjechać po południu, skorzystaliśmy z sauny a ja udałam się później do Pana Andrzeja na masaż i muszę Ci powiedzieć, że naprawdę czyni cuda  uczucie – jakbym odpoczywała kilka dni – a to tylko masaż”


„Cały wyjazd był naprawę bardzo udany, dobrze zorganizowany – wszyscy byli zadowoleni i dobrze się bawili. Bardzo dziękuję za miłą współpracę”


„Serdecznie dziękuję za wspaniale zorganizowany pobyt w Hotelu " Mościcki". Mój Szef wychwalał wspaniałą obsługę, a w szczególności Szefa Kuchni za zaangażowanie i WSPANIAŁE DANIA!”


„Chciałabym podziękować za organizację naszego szkolenia. Bardzo podobała nam się  obsługa w Państwa Hotelu a szczególnie elastyczne podejście do klienta. Chciałabym podziękować Pani Kasi z Recepcji za miłą i profesjonalną obsługę. Bardzo serdecznie podziękować Panu Konradowi z obsługi technicznej za przestawienie sali z teatralnego na szkolne w ciągu zaledwie kilku minut. Obsłudze gastronomicznej oraz Szefowi Kuchni za wyśmienite propozycje gastronomiczne. Nasi klienci bardzo korzystnie komentowali smak wyserwowanych potraw. Dodatkowe podziękowania za elastyczne podejście Hotelu do godziny zameldowania i wymeldowania Gości. Było nam bardzo miło gościć u Państwa”


„Bardzo Wam dziękuję za profesjonalną, nieocenioną pomoc w organizacji mojego seminarium w Spale w hotelu Mościcki****. Pomogliście mi bardzo, bez Was ta impreza nie udałaby się tak bardzo. Wszyscy uczestnicy (a co najważniejsze – mój szef) byli bardzo zadowoleni.  Proszę przekazać podziękowania całej załodze hotelu, którzy byli dyspozycyjni i chętni do działania. Szczególne podziękowania kieruje do Szefa Kuchni – Adama, który zaskoczył (mile) wszystkich, kuchnia wyśmienita!!!! Brawo!!! Ale tez dla Pani Reginy, Eweliny, Pana Konrada, oczywiście Pana Dyrektora Hotelu”


„Najserdeczniejsze podziękowania za wspaniałą zabawę, świetną atmosferę, idealną organizację, bogate atrakcje, przepyszne jedzenie – po prostu za wszystko! Piątka z plusem!!!! Jesteście Państwo Mistrzami w organizacji imprez!”

 

Wybrane wpisy z Księgi Gości:

Artur Partyka - lekkoatleta, skoczek  wzwyż                                 

Robert Korzeniowski - wielokrotny mistrz olimpijski i świata w chdzie

Raul Lozano - argentyński trener siatkarski

Daniel Pliński - reprezentant Polski w siatkówce

Czesław Lang - wicemistrz olimpijski w kolarstwie

Wanda Panfil - Mistrzyni Świata w Maratonie

Tomasz Hajto - reprezentant Polski w piłce nożnej

Jakub Błaszczykowski - reprezentant Polski w piłce nożnej

Kombi - zespół muzyczny

Loona - holenderska piosenkarka

Jay Delano- holenderski piosenkarz

Zbigniew Buczkowski - aktor

Kewin Aiston - gwiazda programu "Europa da się lubić"

Emilian Kamiński - aktor i reżyser teatralny

Mirosław Słowiński - producent filmowy

Carlos Gonzalez–Tejera – wybitny mistrz kucharski