RESTAURACJA

O wspaniałe samopoczucie i wrażenia smakowe Gości hotelowej restauracji dba Szef Kuchni ADAM KOPERKIEWICZ - czterdziestoletni rodowity tomaszowianin, absolwent Szkoły Gastronomicznej, który wiele lat spędził gotując na promach w basenie Morza Śródziemnego. Szef Kuchni to również wielokrotny uczestnik i laureat pokazów i konkursów kulinarnych w Polsce i za granicą.

Restauracja Hotelu Mościcki **** serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Jednak, specjalnością naszego hotelu, zgodnie z tradycją  regionalną jest kuchnia myśliwska. Mogą jej Państwo skosztować cały rok, dokonując wyboru z naszej karty menu. Dodatkowo dla grup, proponujemy również warsztaty kulinarne, przybliżające tajniki właściwego przygotowywania dziczyzny.

Państwa uwadze szczególnie polecamy:

- Antrykot z jelenia z kaszą gryczaną i sosem z suszonych borowików

- Kotlet z dzika z kluskami śląskimi na sosie grzybowym

- Bitki z polędwicy z sarny podane na pieczonych ziemniakach w tymianku z sosem z czerwonego wina

Szef Kuchni – Adam Koperkiewicz jest również mistrzem cukiernictwa.
Jego wyśmienite desery uzupełniają perfekcyjnie przygotowane dania. Wśród najlepszych autorskich deserów polecamy Państwu sernik carski czy szarlotkę Anny Fiodorowny.

Znakiem rozpoznawalnym naszego hotelu są również bogate i różnorodne śniadania bufetowe. Zapraszamy więc Państwa serdecznie do niezwykłej podróży kulinarnej w hotelowej restauracji, której przewodnikiem jest Adam Koperkiewicz – Szef Kuchni.

 

Czyste spalskie powietrze zaostrza apetyt, wyczula smaki i delikatnym czyni każde podniebienie!

 

 

Menu restauracji                    Wina myśliwskie                      Warsztaty kulinarne

 

Karta win                               Szef Kuchni Poleca                  Karta napoi i alkoholi

 

  

 

Galeria zdjęć: