Planowanie

Każdy kto planuje Ślub marzy, aby był on idealny i perfekcyjnie zaaranżowany. Tak ważną w życiu uroczystość warto uczcić w wyjątkowej scenerii. Spała to doskonałe miejsce aby powiedzieć sakramentalne TAK. Cisza, spokój, piękno otaczającej przyrody i zabytkowe obiekty sakralne przyciągają nowożeńców z całej Polski. Szczególnie polecamy  drewniany kościółek, w którym panuje niesamowita atmosfera a dzięki niej ceremonia ślubu pozostanie w pamięci na długo.
Przyjęcie weselne w Hotelu Mościcki Resort & Conference**** będzie doskonałym dopełnieniem tej uroczystości. Jeżeli marzycie o tradycyjnym weselu z muzyką na żywo czy też hucznej dyskotece z karaoke - spełnimy te oczekiwania. Zorganizujemy także przyjęcie w stylu rosyjskim, francuskim czy hiszpańskim. Gwarantujemy bogate menu stworzone specjalnie na tę okazję i dostosowane do Państwa gustu.

Zapewnimy profesjonalną obsługę, a dla młodej pary mamy coś specjalnego - apartament z tarasem, kąpiel w jacuzzi i zabiegi w hotelowym SPA. Każdą uroczystość weselną przygotowujemy indywidualnie zgodnie z Państwa życzeniem.
Następnego dnia ugościmy gości wystawnym śniadaniem. Zorganizujemy również „poprawiny” dostosowane do Państwa potrzeb - w formie wystawnego obiadu czy grilla na tarasach.
Zapraszamy do Spały!